Vietnam C1 Belgesi

Vietnam’ın Türkiye’ye uyguladığı vize prosedürü sebebiyle normal şartlarda Vietnam vizesi almak Türk vatandaşları için oldukça zordur. C1 Belgesi olarak da geçen Vietnam vize onay mektubu (Vietnam visa approval letter) prosedürle uğraşmadan havaalanında kolay vize almanızı ve ülkeye girmenizi sağlamaktadır.

Vize onay mektubu, Vietnam’da bulunan yerel bir turizm acentesi aracılığıyla ile sizin adınıza göçmenlik bürosundan alınan bir belgedir. Bu belge sizin Vietnam’a tamamen turistik amaçlı geldiğinize ve belirtilen süre içerisinde seyahatinizi tamamlayıp ülkeden ayrılacağınızı taahhüt eden bir belgedir.

C1 belgesine başvuru yapan Yerel acenteler, ülkelerine gelecek olan turistleri böylelikle resmi olarak davet ederler ve her türlü sorumluluklarını kendileri üstlenmiş olurlar. Özetle bu belge, yerel turizm acentesinin size kefil olmasıdır.

Firmamız Vietnam C1 Belgesi temin etmek üzere Vietnam’daki yerel seyahat acentesinin Türkiye temsilcisidir. C1 belgesi hakkında detaylı bilgi için Vietnam vize başvurularında uzman yetkililerimize destek hattımız 0312 419 09 22‘dan ulaşabilirsiniz.

NOT:
Vietnam C1 belgesi göçmenlik bürolarına başvurulduktan sonra ortalama 10 iş gününde onaylanmaktadır. Bu belge olmadan turistik vize almak mümkün değildir. Bu yüzden Vietnam vizesi almak isteyen kişilerin seyahatlerinden en az 20 gün önce C1 belgesi için işlemlerini başlatmış olması gerekmektedir.